Najnowsze

Pogoda na dziś: w górach może zagrzmieć, do 29 stopni

Najnowsze

Pogoda na środę 16.09tvnmeteo.pl
wideo 2/13

W środę miejscami mogą pojawić się chmury. W Sudetach prognozowane są burze. Termometry pokażą maksymalnie 29 stopni Celsjusza.

Środa zapowiada się słonecznie, jedynie od południa zacznie powoli przybywać chmur. W Sudetach możliwe są burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 24 stopni Celsjusza na Wybrzeżu i 25 st. C na Suwalszczyźnie, przez 28 st. C w centrum kraju, po 29 st. C na południu. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny.

Warunki biometeo

Największą wilgotność odnotujemy na północnym zachodzie - przekroczy 80 procent. Będzie zmniejszać się w kierunku południowo-wschodnim, spadając poniżej 60 procent. W całym kraju odczujemy ciepło. Warunki biometeo na ogół będą korzystne, tylko tam, gdzie pojawi się strefa frontu, mogą one przechodzić w neutralne bądź niekorzystne.

Warunki biometeo w środę 16.09tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 28 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, a okresami dość silny wiatr. Ciśnienie w Warszawie w południe dojdzie do 1003 hPa, będzie spadać.

Pogoda Gdańsk

Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 26 st. C. Południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr będzie okresami dość silny. Ciśnienie w południe osiągnie 1013 hPa, będzie spadać.

Pogoda Poznań

Słonecznie. Termometry pokażą do 28 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, a okresami dość silny. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hPa, będzie spadać.

Pogoda Wrocław

Pogodnie. Temperatura osiągnie maksymalnie 29 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Barometry w południe pokażą 1001 hPa, ciśnienie będzie spadać.

Pogoda Kraków

Pogodnie. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 29 st. C. Południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr będzie okresami dość silny. Ciśnienie w południe osiągnie 990 hPa, będzie spadać.

Autor: kw,dd//rzw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: kcdsTM/Visualhunt