Najnowsze

200 tysięcy Waszych polubień! Dziękujemy!

Najnowsze

200 tysięcy lajków! Dziękujemy!
200 tysięcy lajków! Dziękujemy!

Profil TVN Meteo na Facebooku polubiło już ponad 200 tysięcy osób. Dziękujemy Wam za zaufanie i wsparcie, a jeśli jeszcze nie kliknęliście przycisku "Lubię to" - nic straconego. Zapraszamy!

Zobacz profil TVN Meteo na Facebooku

Liczba fanów naszego facebookowego profilu stale rośnie. W marcu ubiegłego roku przekroczyliśmy magiczną barierę 100 tysięcy fanów. W nieco ponad rok tę liczbę udało się podwoić. Dziękujemy!

Bardzo się cieszymy, że jest Was coraz więcej i zapraszamy do dalszego śledzenia nas na wszystkich kanałach w mediach społecznościowych.

Codziennie zamieszczamy tam najważniejsze i najciekawsze informacje dotyczące pogody i świata. U nas znajdziecie nie tylko aktualne prognozy pogody, informacje pogodowe dla kierowców, ostrzeżenia przed burzami i relacje reporterów, ale także ciekawostki z kraju i ze świata.

Co nowego?

Projekt TVN Meteo wciąż zmienia się dla Was. Od stycznia tego roku możecie nas oglądać w internecie.

Wasze ulubione gwiazdy, m.in. Dorota Gardias, Omenaa Mensah, Agnieszka Cegielska, Anna Dec i Tomek Wasilewski codziennie przekazują porcję najświeższych informacji o tym, jaka będzie pogoda.

Dodatkowo Tomasz Wasilewski co niedzielę zaprasza na 16-dniową, autorską prognozę pogody.

Serwisy TVN Meteo

Teraz w serwisie smogowym TVN Meteo możecie na bieżąco sprawdzać jakość powietrza w Waszej okolicy.

Znajdziecie tam najświeższe dane pomiarowe z całej Polski w formie wygodnej mapy, a także także wykresy, prezentujące dane pomiarowe z poprzednich dni, a nawet tygodni.

WEJDŹ DO SERWISU SMOGOWEGO TVN METEO

Poznaj serwis smogowy TVN Meteo

Z myślą o tych, którym w sezonie wiosenno-letnim dokuczają pyłki, powstał serwis alergiczny TVN Meteo. Łatwo i szybko można w nim sprawdzić aktualne stężenie i prognozy pylenia dla wszystkich regionów Polski.

Wystarczy wybrać na mapie obszar, by dowiedzieć się, jakie jest stężenie i tendencje pylenia w regionie. Dodatkowo w serwisie znajdują się też szczegółowe informacje o najpopularniejszych alergenach oraz przydatne informacje i rady dla każdego alergika.

WEJDŹ DO SERWISU ALERGICZNEGO TVN METEO

Poznajmy się bliżej

Zapraszamy Was także do śledzenia nas w pozostałych portalach. Mamy także konta na: Twitterze, Instagramie, Pintereście i Google+.Jeśli chcecie śledzić TVN Meteo także za pomocą swoich smartfonów, to polecamy Wam naszą aplikację. A już niebawem jej zupełnie nowa odsłona. Znajdziecie tam nie tylko aktualne prognozy i informacje, ale będziecie mogli także podzielić się pogodą z innymi w portalach społecznościowych.Aplikacja TVN Meteo dla iOS.Aplikacja TVN Meteo dla Androida.Aplikacja TVN Meteo na Windows Phone.

Autor: /ja / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości