Informacje
 • Wiosna w lutym. Pogodnie, słonecznie i nawet 14 stopni

  14-02-2019 15:00 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Termometry pokażą nawet 14 stopni

  Shutterstock/Ventusky.com

  Aura w najbliższych dniach zaskoczy łagodnością. Zrobi się ciepło i słonecznie, także wiatr nie będzie sprawiał większych problemów. Tylko zapowiadane poranne mgły mogą zepsuć ten sielankowy pogodowy obrazek.

  Piątek w większości regionów będzie pogodny. Jedynie na wschodzie może przejściowo się zachmurzyć. Termometry pokażą maksymalnie od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Rano mglisto, potem słonecznie

  Sobotni poranek będzie mglisty, ale w ciągu dnia aura okaże się słoneczna. Termometry w najcieplejszej chwili pokażą od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu.

  Niedziela również zapowiada się pogodnie i słonecznie, z porannymi mgłami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Z zachodu i południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Nawet 14 stopni

  Na pogodne niebo i sporo słońca możemy liczyć także w poniedziałek, jedynie nad ranem pojawią się mgły. Temperatura osiągnie od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje z południowego zachodu, okaże się słaby i umiarkowany.

  Wtorek nie wyłamie się ze schematu: poranne mgły, pogodny i ciepły dzień, maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Wiosna
  Od marca powrót srogiej zimy.
  ~mati /2019-02-15 10:40

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po kilkudniowym odpoczynku od upalnej pogody temperatura znowu rośnie, a do Pols...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...