Informacje
 • Pogoda na dziś: w części kraju deszczowo, do 19 stopni Celsjusza

  27-10-2020 06:20 Biomet będzie niekorzystny lub neutralny
  Prognoza pogody na czwartek 26.11 Foto: PAP/EPA/ROBERT GHEMENT | Video: tvnmeteo.pl

  Zapowiada się deszczowy wtorek w pasie zachodnim i częściowo centralnym kraju. Termometry pokażą od 11 do 19 stopni Celsjusza.

  Wtorek upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. W pasie dzielnic zachodnich, częściowo centralnych, wystąpią przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 11 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 19 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. Na zachodzie kraju będzie zimno, w pasie od Pomorza aż po Dolny Śląsk chłodno, a na wschodzie i południowym wschodzie odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na zachodzie i północy Polski, w pozostałych regionach - neutralne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie zmienne, przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe wyniesie 1011 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie umiarkowane, okresami duże, temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 18 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 983 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie zmienne, przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 1001 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie zmienne, temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie zmienne, przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 998 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...