Informacje
 • Piękna jesień w pełni. Dużo słońca, a deszcz pojawi się tylko lokalnie

  13-10-2018 16:00 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Pogoda w następnych dniach Foto: Shutterstock | Video: TVN24

  Pogoda w najbliższych dniach wciąż będzie nas rozpieszczać. W większości kraju będziemy mogli cieszyć się wspaniałą aurą. Jedynie lokalnie nieznacznie się zachmurzy i spadnie niewielki deszcz. Może też nieco mocniej powiać wiatr.

  W niedzielę rano miejscami pojawią się mgły. Mogą utrzymać się do godziny 9. Będzie ciepło - temperatura maksymalna wyniesie od 19 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 24 na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje z południowego wschodu, głównie słabo, ale okresami przybierze na sile. W porywach może rozpędzić się do 60 kilometrów na godzinę. Ciśnienie spadnie, w południe barometry pokażą 1010 hektopaskali.

  Poniedziałek z silniejszym wiatrem

  Początek tygodnia zapowiada się słonecznie i ciepło. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18 st. C. na Suwalszczyźnie do 23 st. C. na Dolnym Śląsku. Na ogół powieje słabo i umiarkowanie, okresami wiatr może okazać się silniejszy, z kierunku południowo-wschodniego.

  We wtorek miejscami może popadać

  Na Nizinie Szczecińskiej prognozuje się nieznaczne opady deszczu. W większości kraju będzie jednak pogodnie i słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie od 16 st. C. na Pomorzu do 23 st. C. na Podkarpaciu. Powieje słabo i zmiennie.

  Nieznacznie się zachmurzy

  W środę nieznacznie się zachmurzy. Na termometrach zobaczymy od 20 st. C. na Suwalszczyźnie do 23 st. C. na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje z południa, słabo i umiarkowanie.

  Piękny czwartek

  W większości kraju będzie słonecznie i pogodnie, jedynie na Dolnym Śląsku spadnie słaby deszcz. Mieszkańcy Pomorza zobaczą na termometrach maksymalnie 18 st. C., a Podkarpacia 21 st. C. Północny wiatr powieje słabo, miejscami umiarkowanie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • lato w pazdzierniku
  Taka sama piękna pogoda w pazdzierniku była 42 lata temu.Pamiętam dokładnie bo skończyłam 18 lat i zostałam matką chrzestną mojego siostrzeńca.
  ~czytelniczka 58 /2018-10-13 22:19

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...