Informacje
 • Na ogół ciepłe i pogodne dni.
  Zmiana aury w weekend

  17-12-2019 15:54 Prognoza pogoda tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: pexels | Video: Ventusky.com

  W najbliższych dniach pogoda zapewni nam wysoką temperaturę. W niektórych regionach kraju termometry pokażą maksymalnie 13 stopni Celsjusza. Weekend może być deszczowy.

  W środę na niebie wystąpi zmienne zachmurzenie, miejscami może być duże. Na Pomorzu Gdańskim, Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej należy spodziewać się lokalnych i przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Podkarpaciu. Na ogół powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Miejscami jego porywy mogą być silniejsze, a w strefie brzegowej rozpędzać się do 60 kilometrów na godzinę.

  Do 13 stopni

  Czwartek przyniesie pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  W piątek będzie na ogół pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie od 4 st. C na Podlasiu do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Słabo i umiarkowanie powieje z południa.

  Pojawi się deszcz

  W sobotę mieszkańcy wschodnich regionów będą mogli cieszyć się pogodnym dniem. W pozostałych częściach kraju przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z kierunków zmieniających się.

  Niedziela będzie pogodna jedynie na Podkarpaciu. W pozostałych regionach pojawią się chmury, a także opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W niedzielę chłodniejsze atlantyckie powietrze zaczęło wypierać afrykański żar. ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...