Informacje
 • "Teraz czuję się lepiej, niż wtedy, gdy miałem 25 lat"

  20-04-2015 08:25 Rozmowy w biegu z Kamilem Dąbrową

  Kamil Dąbrowa, dyrektor Radiowej Jedynki

  TVN Meteo Active

  - Zawsze wydawało mi się, że jestem człowiekiem wysportowanym - przyznał Kamil Dąbrowa, dyrektor Radiowej Jedynki. - Ale czuję się lepiej, niż gdy miałem 25 lat, a jestem facetem po 40-tce. Bieganie dało mi bardzo dużo, ustabilizowało moją głowę; człowiek jest spokojniejszy, pewniejszy siebie, ma więcej pomysłów na życie - wylicza.

  - Staram się biegać nie mniej niż 4 razy w tygodniu - przyznał Kamil Dąbrowa, dyrektor Radiowej Jedynki. Miłością do sportu zapałał 8 lat temu i wciąż ją silnie odczuwa.

  Lepiej niż kiedyś

  - Zawsze wydawało mi się, że jestem człowiekiem wysportowanym - stwierdził w "Rozmowach w Biegu". - Ja się czuję lepiej niż gdy miałem 25 lat, a jestem facetem po 40-tce. Bieganie dało mi bardzo dużo, ustabilizowało moją głowę; człowiek jest spokojniejszy, pewniejszy siebie, ma więcej pomysłów na życie - wylicza.

  Zawodowo Dąbrowa jest człowiekiem bardzo zajętym, a swój czas prywatny dzieli na dwie córki i żonę. Jak znajduje czas na trening?

  Aby nie kolidowało

  - Mam wsparcie mojej żony - przyznał z uśmiechem. - Jest wyrozumiała - dodał. - Gdy wyjeżdżamy razem na wakacje trenuję albo wcześnie rano, kiedy moje dwie córki i żona jeszcze śpią, a wieczorny trening, ewentualne długie wybieganie, odbywam gdy one już są w łóżkach - stwierdził. - Staram się, aby to nie kolidowało z planami rodzinnymi - dodał ze śmiechem.

  Runda dookoła

  - Czasem żona z córką chcą na rower - stwierdził. - Ja wtedy biegnę z nimi, obok - wyjaśnił. - One się ze mnie śmieją, bo ja się nie zatrzymuję - dodał. - Gdy robi się długie wybieganie, lepiej się nie zatrzymywać, bo mięśnie tężeją - wyjaśnił. - One chciałyby pójść do jakiegoś ogródka by napić się czegoś, zjeść... Ja biegam wtedy wokół tego ogródka - powiedział ze śmiechem Kamil Dąbrowa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...