Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -2°C 2°C -6°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na Boże Narodzenie: deszczowa aura, do 7 stopni

  25-12-2019 06:35 Aura będzie na ogół pochmurna
  Pogoda na poniedziałek 24.02 tvnmeteo.pl

  W Boże Narodzenie wystąpią opady deszczu, w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Termometry pokażą od 4 do 7 stopni Celsjusza.

  W Boże Narodzenie będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Jeśli chodzi o opady, to pojawią się na zachodzie i południu kraju. Będą to głównie okresowe opady deszczu, których suma nie powinna przekroczyć 5 litrów wody na metr kwadratowy. Tylko na obszarach podgórskich i górskich spodziewamy się opadów śniegu z deszczem oraz śniegu do 5 centymetrów. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, Górnym Śląsku i w Małopolsce, przez 5 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr, północno-zachodni, będzie słaby i umiarkowany.

  Warunki biometeo w Boże Narodzenie

  Czeka nas chłodna i wilgotna środa. Na zachodzie, południu i częściowo w centrum kraju biomet będzie niekorzystny. Na pozostałym obszarze Polski pogoda nie wpłynie na samopoczucie.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno, termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w Warszawie około południa 996 hPa, będzie rosło.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami, temperatura wzrośnie do 6 st. C. Wiatr północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 1012 hPa, będzie rosło.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno, okresami deszcz, na termometrach zobaczymy 5 st. C. Wiatr północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 1000 hPa, będzie rosło.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno, okresami popada deszcz. Termometry pokażą 7 st. C. Wiatr północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 995 hPa, będzie rosło.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno, okresami popada deszcz. Temperatura wzrośnie do 4 st. C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 982 hPa, będzie się wahać.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...