Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 12°C 18°C 9°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: dzień pod znakiem deszczu ze śniegiem i silnego wiatru

  13-12-2019 06:25 Biomet będzie w całym kraju niekorzystny
  Pogoda na Wigilię 23.12 tvnmeteo.pl

  W piątek w wielu regionach należy się spodziewać opadów deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 6 stopni Celsjusza. Uczucie chłodu będzie spotęgowane przez silny wiatr, w górach jego porywy mogą osiągać do 110 kilometrów na godzinę.

  W piątek na niebie zobaczymy sporo chmur. Padać nie powinno jedynie na zachodzie kraju, poza tym miejscami wystąpią przelotne opady deszczu ze śniegiem do 1-3 litrów na metr kwadratowy, a w górach śniegu do 5 centymetrów. Termometry pokażą maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na północy, przez 5 st. C w centrum kraju, po 6 st. C na Podkarpaciu. Powieje południowo-wschodni umiarkowany i dość silny wiatr. W porywach osiągnie do 50-60 kilometrów na godzinę, a w górach do 80-110 km/h.

  Warunki biometeo

  W większości regionów wilgotność powietrza przekroczy 90 procent. W całym kraju odczujemy wilgoć i chłód, a na północy dodatkowo będzie wietrznie. Biomet okaże się niekorzystny.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami, możliwe są przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie maksymalnie 5 st. C. Powieje południowo-wschodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Ciśnienie spada, w Warszawie około południa wyniesie 982 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Zachmurzenie będzie duże, możliwe są przelotne opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, umiarkowany i dość silny. Ciśnienie spada, około południa osiągnie 992 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Termometry wskażą maksymalnie 5 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni umiarkowany i dość silny. Ciśnienie spada, około południa dojdzie do 976 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie będzie duże, możliwe są też przelotne opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje południowo-wschodni umiarkowany i dość silny wiatr. Ciśnienie spada, około południa dojdzie do 972 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie będzie duże, możliwe są też przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 5 st. C. Powieje południowo-wschodni umiarkowany i dość silny wiatr. Ciśnienie spada, około południa dojdzie do 963 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W najbliższych dniach nie ma szans na powtórkę gorącej pogody, którą pamiętamy s...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....