Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 0°C 2°C -5°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami powieje silniejszy wiatr, do 6 stopni

  01-12-2019 06:25 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na sobotę 7.12 tvnmeteo.pl

  Przed nami pochmurna niedziela. Termometry pokażą maksymalnie 6 stopni Celsjusza. W strefie brzegowej powieje porywisty wiatr.

  Niedziela zapowiada się na ogół z pochmurną pogodą. Na termometrach zobaczymy od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z południowego zachodu. W strefie brzegowej porywy mogą osiągać 60 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w całym kraju wyniesie powyżej 80 procent. Wszędzie będzie odczuwalne zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie duże, na termometrach zobaczymy do 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1019 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie duże, termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Będzie wiał słaby i umiarkowany wiatr, z kierunku południowo-zachodniego. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 995 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie duże, na termometrach zobaczymy do 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1012 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie przeważnie duże, termometry wskażą maksymalnie 3 st.C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z południowego zachodu. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1010 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie duże, na termometrach zobaczymy do 6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1008 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...