Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: deszczowy dzień w wielu regionach

  06-11-2019 06:16 Warunki biometeo będą zróżnicowane
  Prognoza pogody na czwartek 7.11 tvnmeteo.pl

  Środa zapowiada się na ogół deszczowo. Słońce wyjrzy zza chmur w niewielu regionach. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 stopni Celsjusza.

  W środę na słońce możemy liczyć tylko na Ziemi Łódzkiej oraz Dolnym i Górnym Śląsku. Na pozostałym obszarze kraju musimy być przygotowani na opady deszczu. Temperatura wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Pomorzu do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie południowo-zachodni, umiarkowany, w porywach osiągnie do 45 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza na przeważającym obszarze kraju wyniesie powyżej 80 procent. Tylko w części północno-wschodniej ma oscylować w granicach 60 procent. W wielu regionach odczujemy chłód i wiatr, a tylko na południowym wschodzie - komfort termiczny. Tam gdzie większa wilgotność, biomet będzie niekorzystny, a w pozostałych regionach - neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Możliwy jest przelotny deszcz. Temperatura osiągnie 11 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni, w porywach do 45 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 988 hektopaskali.

  POZNAŃ

  Możliwy przelotny deszcz. Temp. maks. w dzień 10 st. Wiatr umiarkowany, w porywach do 45 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 989 hPa.

  GDAŃSK

  Ciągłe opady deszczu. Temperatura osiągnie maksymalnie 8 st. C. Umiarkowany wiatr w porywach osiągnie do 45 km/h, wiać będzie z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 997 hPa.

  WROCŁAW

   

  Pogodnie. Temperatura wyniesie 14 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, umiarkowany. W porywach jego prędkość dojdzie do 45 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu barometry wskażą 987 hPa.

  KRAKÓW

  Wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura wyniesie maksymalnie 12 st. C. Z południowego zachodu powieje umiarkowany wiatr, w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu dojdzie do 976 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...