Informacje
 • Kończy się majówka, wraca pogodna aura. Z każdym dniem będzie cieplej

  04-05-2019 15:51 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Dorota Gardias o prognozie pogody na najbliższe dni tvnmeteo.pl

  Ostatni dzień majówki miejscami będzie deszczowy. Po niedzieli wróci pogodna aura, a temperatura zacznie rosnąć. W czwartek termometry mogą pokazać nawet 19 stopni Celsjusza.

  W niedzielę mieszkańcy wschodnich regionów Polski i Podkarpacia mogą spodziewać się opadów deszczu. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 st. C na Podkarpaciu do 14 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Północny wiatr powieje umiarkowanie, w porywach rozpędzi się do 45 kilometrów na godzinę.

  Do 14 stopni

  W poniedziałek na zachodzie Polski pojawią się przelotne opady deszczu. Poza tym będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 10 st. C na Pomorzu do 14 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z północnego zachodu.

  Pogodnie w całym kraju

  Synoptycy prognozują pogodny wtorek. Termometry wskażą maksymalnie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu.

  Środa zapowiada się również pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany, a w porywach rozpędzi się do 50 km/h.

  Powieje silniejszy wiatr

  W czwartek na Suwalszczyźnie będzie pogodnie. Poza tym synoptycy prognozują przelotne opady deszczu, a na zachodzie Polski burze. Termometry pokażą maksymalnie od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-wschodni wiatr okaże się umiarkowany, w porywach powieje do 50 km/h, z kolei w czasie burzy rozpędzi się do 70 km/h.

 • Deszczu trzeba!
  Ani kropli...
  ~Nick /2019-05-05 17:25

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez Polskę przejdzie zimny front, za którym z północy dotrze do nas ochłodzeni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...