Informacje
 • Ostatnie dni majówki z deszczem i chłodem

  03-05-2019 15:56 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Dorota Gardias o prognozie pogody na najbliższe dni tvnmeteo.pl

  Kolejne dni przyniosą przelotne opady deszczu. Będą również miejsca, gdzie będzie pogodnie.

  W sobotę na południowym wschodzie kraju będzie pochmurno z opadami deszczu. W województwach zachodnich i północnych wystąpi zmienne zachmurzenie, przelotnie popada deszcz. Od Podlasia przez Mazowsze po Górny Śląsk będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 14 stopni na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo wschodni skręcający na północno-zachodni.

  Do 13 stopni

  Niedziela w województwach zachodnich zapowiada się pogodnie. Poza tym popada deszcz. Termometry wskażą maksymalnie od 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany, a okresami silniejszy wiatr powieje z północnego zachodu.

  Poniedziałek na Podlasiu okaże się pogodny. Poza tym pojawią się przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 14 st. C na Podkarpaciu. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  We wtorek będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu.

  W środę na zachodzie Polski pojawią się opady deszczu. Poza tym będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 13 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 16 st. C na Podkarpaciu. Południowy wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy.

 • Gdzie jest wiosna?
  Kiedy będzie ciepło??? To już maj!
  ~Jovava /2019-05-04 10:40

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po kilkudniowym odpoczynku od upalnej pogody temperatura znowu rośnie, a do Pols...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...