Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 17°C 30°C 16°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pochmurny, lokalnie deszczowy dzień

  14-02-2019 06:15 Odczujemy komfort termiczny
  Prognoza pogody na niedzielę tvnmeteo.pl

  Czwartek przyniesie nam pochmurną aurę. W kilku regionach pojawią się opady deszczu. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą maksymalnie 8 stopni Celsjusza.

  W czwartek będzie pochmurno, jednak lokalnie możliwe są przejaśnienia. W pasie województw południowych i centralnych popada słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr okaże się przeważnie słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu może być silniejszy. Powieje z północnego zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza w większości kraju przekroczy 90 procent. Jedynie w regionach zachodnich spadnie poniżej tej wartości. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Pogoda wpłynie na samopoczucie niekorzystnie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe odnotujemy 1031 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura wzrośnie do 6 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1003 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1024 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół pochmurno. Temperatura nie przekroczy 6 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1020 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z opadami deszczu. Termometry wskażą nie więcej niż 7 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1020 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....