Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 15°C 20°C 9°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: chłodno, ale w większości kraju pogodnie

  29-09-2018 06:25 Biomet będzie przeważnie korzystny
  Prognoza pogody na sobotę tvnmeteo.pl

  W ciągu dnia termometry pokażą do 15 stopni. W niektórych regionach może popadać i silniej powiać.

  Sobota na północy i południu okaże się pochmurna - może spaść do pięciu litrów deszczu na metr kwadratowy. W pozostałych regionach na niebie pojawią się niewielkie chmury, ale padać nie powinno. Temperatura wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 14 st. C w centrum kraju, po 15 st. C na zachodzie. Północno-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, na północy może powiać silniej.

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność powietrza odnotujemy na Wybrzeżu - 70 procent. Będzie zmniejszać się do 50 procent w centrum, ale w kierunku południa powinna znowu rosnąć. W całym kraju doskwierać nam będzie chłód. Warunki biometeorologiczne w prawie całym kraju okażą się korzystne, jedynie na krańcach południowo-wschodnich - neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Zachmurzenie kłębiaste małe i umiarkowane. Temperatura wzrośnie do 14 st. C. Północno-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, ale okresami może powiać silniej. Ciśnienie rośnie, około południa barometry pokażą 1013 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Zachmurzenie kłębiaste umiarkowane i duże, przelotny deszcz. Temperatura wyniesie 14 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami może być dość silny. Ciśnienie rośnie, około południa barometry pokażą 1026 hPa.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie kłębiaste małe i umiarkowane. Termometry pokażą 14 st. C. Północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr może powiać silniej. Ciśnienie rośnie, około południa wyniesie 1016 hPa.

  WROCŁAW

  Zachmurzenie kłębiaste małe i umiarkowane. Termometry pokażą 15 st. C. Północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr okaże się, okresami dość silny. Ciśnienie rośnie, około południa wyniesie 1012 hPa.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie kłębiaste umiarkowane i duże, niewielkie przelotne opady deszczu. Termometry pokażą 13 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr, a okresami dość silny. Ciśnienie rośnie, około południa barometry wskażą 999 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....