Informacje
 • W nocy burze będą wygasać

  02-08-2018 21:45 Aktualna sytuacja pogodowa w Polsce
  Podtopienia w Wałczu TVN24

  Burzowy czwartek trwa. Wyładowaniom towarzyszą opady deszczu i porywisty wiatr. W najbliższym czasie burze będą wygasać.

  W czwartek Polska znajduje pod wpływem płytkiej zatoki niskiego ciśnienia z frontem atmosferycznym, która postępuje od zachodu w głąb kraju.

  Obowiązują ostrzeżenia IMGW.

  Gdzie grzmi?

  Jak poinformował po godzinie 21 synoptyk TVN Meteo Wojciech Raczyński, nad Polską występują burze o słabym natężeniu w rejonie miejscowości:

  - Żagań;

  - Żary.

  Zjawiskom burzowym towarzyszą opady deszczu rzędu 3 litrów na metr kwadratowy i porywy wiatru do 50 kilometrów na godzinę. Burze przesuwają się na południowy zachód z prędkością 20 km/h.

  Blids.de: mapa prezentuje wyładowania atmosferyczne w czasie dwóch godzin. Każdy kolor odpowiada 15 minutom. Od najnowszych: czerwone - pomarańczowe - żółte - zielone - niebieskie - granatowe - fioletowe - różowe.


 • Czegoś nam brakuje
  Wydaje mi się, że sytuacja klimatyczna poprawi się jeśli będziemy kupować więcej samochodów do przejechania tych 20km dziennie i będziemy więcej śmiecić.

  @gosc 2018-08-02 20:04
  W jakim języku piszesz?
  ~Merxe /2018-08-03 10:35
 • Prawda poznan to pustynia
  eX2theZ Masz racje ani kropliw poznaniu niby zapowiadane ale nic wząb nic nie spadło ja mamw mieszkaniu przeszło 33 nie do wytrzymania
  serphis25 /2018-08-02 21:51
 • Poznań jak zwykle bez grama deszczu
  w całym kraju grzmią o burzach i ulewach a w Poznaniu nawet kropla deszczu nie spadła od 3 tygodni. Grunwald jest jak pustynia. W mieszkaniu mam 34'c
  ~eX2theZ /2018-08-02 20:49
 • gosc
  kiedy sie ochlodzi sie na opolszczyznie zas jest za duszno za goraco na opolszczyznie juz niema czym dychac na dworze brakuje duzo wiatru chlodnego brakuje duzo deszczu ulewnego wdzien ma padac na wieczur wnocy ma byc chlodno zimno na wieczur wnocy ma padac na opolszczyznie juz niema czym dychac brakuje duzo wiatru chlodnego zimnego brakuje duzo deszczu ulewnego na wieczur wnocy ma byc chlodno i zimno na opolszczyznie ma sie ochlodzic sie
  ~gosc /2018-08-02 20:04

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...