Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -2°C 2°C -6°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: na termometrach do 20 stopni

  01-07-2018 06:30 Biomet okaże się niekorzystny lub neutralny

  Pogodna niedziela na zachodzie

  tinto/Visualhunt (CC BY 2.0)

  Synoptycy prognozują opady deszczu na wschodzie Polski. W pozostałe części kraju będzie pogodnie.

  Niedziela na wschodzie okaże się deszczowa. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 16 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 stopni na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Umiarkowany i dość silny północny wiatr w porywach osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność w dzień odnotujemy na wschodzie Polski, gdzie może przekroczyć 60 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku zachodnim. W całym kraju subiektywnie odczuwany będzie chłód. Biomet okaże się niekorzystny na wschodzie i neutralny na zachodzie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pawdopodobny jest słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy 18 stopni Celsjusza. Wiatr północny będzie umiarkowany i dość silny. W porywach osiągnie prędkość 50 kilometrów na godzinę. Ciśnienie w południe wyniesie 1002 hPa, waha się.

  POZNAŃ

  Zapowiada się pogodna niedziela. Synoptycy przewidują 19 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany i dość silny powieje z północy, a w porywach osiągnie prędkość 45 kilometrów na godzinę. Ciśnienie waha się i w południe barometry pokażą 1007 hPa.

  GDAŃSK

  Będzie pogodnie. Maksymalnie termometry pokażą 17 stopni Celsjusza. Umiarkowany i dość silny wiatr z północy w porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę. Ciśnienie waha się i w południe osiągnie wartość 1017 hPa.

  WROCŁAW

  Prognozuje się pogodną niedzielę. Maksymalna temperatura osiągnie wartość 20 stopni Celsjusza. Umiarkowany i dość silny północny wiatr rozpędzi się do 45 kilometrów na godzinę. Ciśnienie waha się i wyniesie w południe 1003 hPa.

  KRAKÓW

  Może popadać słaby deszcz. Temperatura osiągnie maksymalnie wartość 18 stopni Celsjusza. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny. Powieje z północy w porywach do 50 kilometrów na godzinę. Ciśnienie waha się i w południe barometry pokażą 989 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...