Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 13°C 24°C 2°C Zachmurzenie małe
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: wszędzie pochmurno, na południu z deszczem

  09-11-2017 06:40 Temperatura nie przekroczy 11 stopni

  Góry w deszczu

  Foto: Visualhunt (CC BY-SA 1.0)/Thomas N., film: TVN Meteo

  Czwartek przyniesie zachmurzenie i - tu i ówdzie - opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 11 stopni.

  W czwartek na ogół będzie pochmurno. Na Pogórzu Karpackim, Suwalszczyźnie i w górach spadnie słaby deszcz. Lokalnie niewykluczony jest również słaby deszcz lub mżawka. Temperatura maksymalna od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 stopni Celsjusza na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z kierunków zachodnich. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 1010 hPa.

  Warunki biometeo we czwartek

  W całym kraju wilgotność powietrza będzie oscylowała wokół wartości 90 procent, jedynie na północnym wschodzie i na południu ją przekroczy. I chociaż należy spodziewać się termicznego komfortu, to z uwagi na wilgotność powietrza warunki biometeo w całej Polsce będą niekorzystne.

  Prognoza dla poszczególnych miast

  TRÓJMIASTO

  Dzień: Przeważnie pochmurno. Temperatura maksymalna wyniesie 8 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany powieje ze wschodu.  Ciśnienie spadnie, w Gdańsku w południe wyniesie 1019 hPa.

  KRAKÓW

  Dzień: Z chmur spadnie deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 10 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z południowego zachodu. Ciśnienie będzie się wahać, by wynieść 991 hPa.

  POZNAŃ

  Dzień: Na ogół będzie pochmurno. Temperatura maksymalna wyniesie 9 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z zachodu i południowego zachodu. Ciśnienie zawaha się, by w południe wynieść 1010 hPa.

  WARSZAWA

  Jutro: Na ogół będzie pochmurno i - podobnie jak w nocy - spadnie słaby deszcz lub mżawka. Termometry wskażą do 9 stopni Celsjusza. Powieje zachodni wiatr, słaby i umiarkowany. Ciśnienie zawaha się, w południe wyniesie 1010 hPa.

  WROCŁAW

  Dzień: Na ogół pochmurno. Temperatura maksymalna wyniesie 10 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1006 hPa, po czym wzrośnie.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...