Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: miejscami zrobi się biało

  11-11-2016 06:45 Temperatura lokalnie spadnie do -1 st. C

  Niemal wszędzie spodziewamy się śniegu

  Fot.: Flickr (CC BY 2.0) / Luke Price, film: TVN Meteo

  W wielu regionach spodziewamy się opadów śniegu i deszczu ze śniegiem, a także niekorzystnych warunków biometeorologicznych. Termometry maksymalnie wskażą od -1 do 5 st. C.

  W piątek w całym kraju na niebie zobaczymy wiele chmur. Zachód będzie jedynym rejonem Polski, w którym pozostanie sucho. Opady nie ominą bowiem większości kraju. Miejscami spodziewamy się słabego śniegu (do 1-2 cm) i śniegu z deszczem (do 3 l/mkw.). Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od -1 st. C na Suwalszczyźnie, 2 st. C w centrum kraju do 5 st. C w Małopolsce i na Podkarpaciu. Północno-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza będzie się wahać od 70 do 90 proc. Najniższa okaże się na północnym zachodzie, a najwyższa - w pasie od Podlasia przez Mazowsze po Ziemię Łódzką i Dolny Śląsk. W całym kraju będzie chłodno, a pogoda niemal wszędzie wpłynie negatywnie na nasze samopoczucie. Biomet okaże się neutralny jedynie na zachodzie i północnym zachodzie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno, okresami opady mokrego śniegu do 1-2 cm. Temp. maks. 2 st. C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 1003 hPa, wolno rośnie.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami. Możliwe słabe opady śniegu. Temp. maks. 2 st. C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe w Gdańsku 1019 hPa, rośnie.

  POZNAŃ

  Pochmurno, możliwe słabe opady śniegu. Temp. maks. 2 st. C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 1007 hPa, wolno rośnie.

  WROCŁAW

  Pochmurno, możliwe słabe opady śniegu z deszczem. Temp. maks. 3 st. C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 1003 hPa, wolno rośnie.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami, możliwe słabe opady śniegu z deszczem. Temp. maks. 5 st. C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 990 hPa, wolno rośnie.

 • oj tam?
  no nareszcie praca sie rodzi,drogowcy,dozorcy macie co robic to do pracy szufle i heja
  ~ciocia /2016-11-11 07:17

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po kilkudniowym odpoczynku od upalnej pogody temperatura znowu rośnie, a do Pols...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...