Informacje
 • Prognoza pogody na pięć dni: nadchodzi zmiana aury. Będzie chłodniej, a także deszczowo

  24-03-2015 17:10 Aura nie będzie już tak ładna

  Niektórym przydadzą się parasole

  Fot.: Shutterstock, Film: TVN Meteo

  Słońce będzie nam towarzyszyć jeszcze w środę. Termometry tego dnia pokażą miejscami nawet 19 st. C. Kolejne dni będą coraz mniej pogodne, a także chłodniejsze.

  Synoptycy prognozują, że środa ma być pogodna, a na południu kraju - słoneczna. Termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Powieje z południowego wschodu.

  W czwartek w wielu regionach kraju niebo przesłonią gęste chmury. Miejscami popada z nich deszcz. Na termometrach zobaczymy nieco niższe wartości. Na Pomorzu odnotujemy 11 st. C. Na Podkarpaciu będzie 16 st. C.

  Jeszcze chłodniej zapowiada się piątek. W najcieplejszym momencie dnia spodziewamy się od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Podkarpaciu. Poza tym wciąż na dużym obszarze kraju będzie pochmurno, a także deszczowo. Wiatr powieje z południowego wschodu. Będzie słaby i umiarkowany.

  Wietrzny, mokry weekend

  W weekend możemy spodziewać się opadów deszczu. Na wiosenne spacery warto zabrać wtedy parasole. Synoptycy prognozują, że w niedzielę deszcz będzie miejscami dość intensywny, a wiatr - silny.

  Na termometrach zobaczmy od 9 st. C. na Suwalszczyźnie do 14 st. C (w sobotę) i 12 st. C (w niedzielę) na Dolnym Śląsku.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...