Padł rekord na Instagramie. Zdjęcie Beyonce robi furorę w sieci

Ze świata

Instagram/@beyonceBeyonce to królowa Instagrama

Zdjęcie Beyonce, na którym amerykańska piosenkarka pozuje w bliźniaczej ciąży, w ciągu kilku godzin stało się hitem internetu i zdobyło najwięcej polubień w historii serwisu Instagram. Amerykańska piosenkarka zdetronizowała tym samym Selenę Gomez.

Beyonce ogłosiła w środę na Instagramie, że wraz z mężem - raperem i producentem muzycznym Jayem-Z - spodziewają się bliźniąt.

"Chcemy podzielić się naszą miłością i szczęściem. Tym razem zostaliśmy pobłogosławieni podwójnie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwójkę i dziękujemy wam za wszystkie dobre życzenia" - napisała 35-latka.

Hit internetu

Zdjęcie artystki wraz z komentarzem stało się hitem internetu i zostało polubione prawie 8,4 mln razy w ciągu zaledwie 23 godzin od publikacji.

Tym samym Beyonce, która ma 93,2 mln obserwujących na Instagramie, pobiła rekord Seleny Gomez (108 mln obserwujących, najwięcej w tym serwisie społecznościowym). Zdjęcie, na którym widać Selenę popijającą popularny gazowany napój polubiło 6,3 mln osób.

when your lyrics are on the bottle #ad

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Selena Gomez (@selenagomez) 25 Cze, 2016 o 2:03 PDT

Trzecie miejsce przypadło Kendall Jenner. Słynne zdjęcie modelki z włosami, których końcówki tworzą artystyczne serca, zebrało dotychczas 3,6 mln polubień.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kendall (@kendalljenner) 25 Maj, 2015 o 3:51 PDT

Pozostałe gwiazdy, które regularnie otrzymują miliony "serduszek" na Instagramie to: Taylor Swift, Kylie Jenner i Kim Kardashian.

Autor: tol/ms / Źródło: Reuters, Marie Claire, The Verge

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/@beyonce