Dużo internetu i darmowych minut za rejestrację prepaid. Sprawdź, co dają operatorzy

Z kraju

ShutterstockRejestracji numery można dokonać w każdej sieci, niezależnie od tego, w jakiej znajduje się nasz numer

Użytkownicy kart prepaid mają obowiązek rejestracji numeru. Można to zrobić do 1 lutego przyszłego roku, później karta zostanie dezaktywowana. Klienci mogą wybrać dowolną sieć, dlatego operatorzy prześcigają się w bonusach i promocjach.

Ustawowy obowiązek rejestracji telefonów prepaid wszedł w życie 25 lipca. Oznacza to, że od dzisiaj podczas zakupu nowych kart SIM należy podać swoje dane osobowe. Obecni posiadacze telefonów na kartę mają czas do 1 lutego 2017. W innym przypadku ich numer zostanie wyłączony.

Rejestracji numeru można dokonać w każdej sieci, niezależnie od tego, w jakiej znajduje się ten numer. Operatorzy zachęcają jednak swoich klientów do rejestracji w rodzimej sieci i przygotowali dla nich specjalne oferty.

Promocje za rejestrację

Posiadacze numeru w Play mogą uzyskać bonus od 100 do 500 zł, w zależności od czasu posiadania konta w sieci. Można go wykorzystać ma rozmowy SMS-y i MMS-y. Ponadto, otrzymają oni10 GB Internetu i rok ważności konta. Kod, którym można aktywować bonus to: *111*300*1# i również zatwierdzić go „zieloną słuchawką”.

Z kolei Plus zachęca klientów bonusami 500 zł oraz 50 GB Internetu, a także rok ważności konta. Z bonusów mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy zarejestrują swój numer. Promocja jest dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników usług Plus na Kartę oraz Plus Internet na Kartę.

Ci, którzy korzystają z usług Orange, zyskają dodatkowe 1000 minut do wszystkich sieci raz 10 GB transferu danych. Można także przenieść już zarejestrowany numer do Orange od innego operatora. Wtedy za 28 zł dostaniecie nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz 14 GB na internet. Orange przypomina, że można zarejestrować do 20 numerów na jedną osobę fizyczną i do 100 numerów na firmę.

Virgin oferuje klientom zwrot 50 proc. z dokonanej opłaty za wybrany pakiet przez dwa miesiące. Z kolei Mobile Vikings gwarantuje 10 GB internetu, a także nielimitowane rozmowy przez 31 dni. Natomiast T-Mobile zapewnia, że za rejestrację numeru czekają bonusy i promocje, nie informuje jednak o szczegółach.

Koniec anonimowego prepaid. Rejestracja telefonu na kartę w pięciu krokach:

Koniec anonimowego prepaid. Rejestracja telefonu na kartę w pięciu krokachtvn24

Autor: PMB//ms / Źródło: tvn24bis

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock