Na bal karnawałowy w stroju z teatru? Blajer sprawdza, ile to kosztuje

Z kraju

TVN24 Biznes i Świat"Biznes dla Ludzi", cz.1

W programie "Biznes dla Ludzi" Paweł Blajer podpowiadał, jak wypożyczyć wyjątkowy strój karnawałowy.

Przygotowując się do balu karnawałowego nie trzeba ograniczać się jedynie do przyklejonych, bądź namalowanych wąsów. Warto rozważyć wypożyczenie kompletnego przebrania, najlepiej w przystępnej cenie. Można to zrobić np. z teatralnej wypożyczalni.

- Możemy stworzyć u nas bardzo wiele kolorowych kostiumów. Najczęściej są to kostiumy z naszych byłych operetek. W magazynie mamy ponad 5 tys. kostiumów, wiec jest z czego wybierać - mówiła w "Biznesie dla Ludzi" Dorota Pasznicka z wypożyczalni strojów Teatru Roma. Z jakim wyprzedzeniem trzeba się zgłosić po kostium? - Radziłabym nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Może się zdarzyć tak, że kostium, na którym nam najbardziej zależy został już wypożyczony. Można wcześniej rezerwować sobie dany kostium i wypożyczyć go np. dzień przed Sylwestrem - dodała.

Wypożyczenie stroju wraz z dodatkami to wydatek ok. 100 zł za dobę. A co, jeśli zdarzy nam się uszkodzić kostium? - Jeśli tylko urwie się guzik, to nie ma problemu. Ale jeżeli kostium uszkodzi się bardziej trwale, to wypożyczający ponosi koszt rekonstrukcji - zaznaczyła Pasznicka.

"Biznes dla Ludzi" w TVN24 Biznes i Świat od poniedziałku do piątku o 18.00

Autor: mn//bgr / Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Biznes i Świat