Loteria szczepionkowa. Wyniki pierwszego losowania miesięcznego

Autor:
mb/ams
Źródło:
TVN24 Biznes
Grzegorz Cessak o ewentualnym obowiązkowym szczepieniu przeciw COVID-19
Grzegorz Cessak o ewentualnym obowiązkowym szczepieniu przeciw COVID-19TVN24
wideo 2/6
TVN24Grzegorz Cessak o ewentualnym obowiązkowym szczepieniu przeciw COVID-19

W środę odbyło się pierwsze losowanie miesięczne w ramach Loterii Narodowego Programu Szczepień. Do dwójki szczęśliwców trafią samochody. Na stronie loterii zamieszczono wyniki losowania.

W środowym losowaniu miesięcznym wzięły udział osoby w pełni zaszczepione, które wyraziły zgodę na udział w loterii w okresie od 1 lipca do 31 lipca.

Loteria szczepionkowa - nagrody

Do wygrania były dwa samochody Toyota Corolla o wartości brutto 101 900 zł brutto. W środę wylosowano dwie osoby, do których mają trafić aut. Ponadto do dwójki laureatów trafią nagrody pieniężne w wysokości 100 tys. zł każda.

Laureaci mają zostać poinformowani o wygranej w ciągu 2 dni kalendarzowych od dnia następnego po losowaniu, przez SMS wysłany z numeru oznaczonego jako "Loteria" na numer telefonu wskazany podczas rejestracji.

Wyniki losowania miesięcznegogov.pl

W środę odbyło się również czwarte losowanie tygodniowe. Do laureatów trafi pięć nagród pieniężnych w wysokości 50 tys. zł każda oraz 60 hulajnóg elektrycznych Segway.

Zgodnie z regulaminem nagrody wydawane są najpóźniej do 31 stycznia 2022 roku.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

Loteria szczepionkowa - rejestracja

Totalizator Sportowy, który jest organizatorem loterii, informował w ubiegłym tygodniu, że w loterii szczepionkowej zarejestrowanych zostało ponad 3,2 mln osób. Do Loterii Narodowego Programu Szczepień można się zapisać na stronie www.pacjent.gov.pl na swoim IKP lub na Infolinii Narodowego Programu Szczepień 989.

Centrum Informacyjne Rządu poinformowało w środę, że do tej pory w Polsce wykonano 34 597 705 szczepień szczepień. W pełni zaszczepionych jest 17 590 257 osób.

Autor:mb/ams

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości