Utrudnienia dla klientów banków

Autor:
jr
Źródło:
TVN24 Biznes
Stopy procentowe bez zmian, raty kredytu w górę. Mateusz Walczak tłumaczy
Stopy procentowe bez zmian, raty kredytu w górę. Mateusz Walczak tłumaczyTVN24
wideo 2/5
TVN24Stopy procentowe bez zmian, raty kredytu w górę. Mateusz Walczak tłumaczy

Bank Pekao, ING Bank Śląski oraz mBank - to tylko część banków, które zaplanowały przerwy w najbliższych dniach. Oznacza to utrudnienia dla klientów, między innymi w dostępie do konta, w składaniu wniosków i płatnościach kartą.

Bank Pekao

W najbliższy weekend będą prowadzone prace techniczne, które mogą powodować utrudnienia w korzystaniu z serwisu www.pekao.com.pl oraz czasową niedostępność stron internetowych banku. Jak jednak zapewniono, "prace nie mają wpływu na dostęp do usług i produktów Banku Pekao S.A., w tym systemów bankowości elektronicznej".

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski w nocy z 27 na 28 listopada od północy do 1:00 planuje przeprowadzenie prac serwisowych. "W tym czasie mogą wystąpić problemy z realizacją transakcji wpłat kartą w urządzeniach sieci ING/Planet Cash" - poinformowano w komunikacie. Dodano jednocześnie, że prowadzone prace nie wpływają na możliwość realizacji wpłat BLIK-iem, a transakcje we wrzutniach mogą być realizowane w trybie off-line.

W innym komunikacie poinformowano także o możliwych utrudnieniach w składaniu wniosków rządowych (np. wakacje kredytowe, 500 plus, 300 plus, RKO) w bankowości "Moje ING" w sobotę 26 listopada, od godz. 06:00 do 09:00, także w związku z pracami technicznymi.

Od soboty 26.11.2022 godz. 06:00 do niedzieli 27.11.2022 godz. 10:00 niedostępny będzie ponadto moduł Makler w systemie bankowości internetowej.

mBank

W piątek 25 listopada 2022 roku przeprowadzane są prace, które spowodują wyłączenie mKantoru. Usługa będzie niedostępna w godzinach 23.00 – 00.00 w serwisie transakcyjnym oraz urządzeniach mobilnych.

Toyota Bank

W okresie od 26 listopada 2022 roku od godziny 15:00 do 27 listopada 2022 roku do godziny 18:00 odbędą się planowane prace serwisowe w infrastrukturze technicznej banku. W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do "Systemu Bankowości Elektronicznej", "Autoryzacji płatności kartowych", "Automatycznego Serwisu Telefonicznego", wyciągów oraz usług tzw. szybkich płatności.

Bank BPS

W nocy z 27 na 28 listopada w godz. 22:00 - 02:00 planowane są prace serwisowe Infolinii banku. "W związku z tym, w tym czasie infolinia może nie działać. Za utrudnienia przepraszamy" - podano w komunikacie.

Czytaj więcej: Polacy w pętli zadłużenia. "Nie wiedział już nawet, ile pieniędzy jest winien i komu"

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:jr

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości