Piątoklasistka zainspirowała szefa Tesli. "Zrobimy to"

Moto


Ojciec uczennicy z piątej klasy wysłał na Twitterze do Elona Muska jej list. Dziewczyna przygotowała w ramach szkolnego projektu propozycję dla samochodowego koncernu. List na tyle zainteresował szefa Tesli, że na swoim profilu społecznościowym napisał: "Zrobimy to!"

Uczennica piątej klasy szkoły podstawowej Bria zwróciła uwagę na to, że Tesla się nie reklamuje, ale wiele osób przygotowuje we własnym zakresie reklamy jej aut. Zaproponowała, by firma urządziła konkurs takich reklam i nagrodziła zwycięzcę. Mogłaby to być emisja reklamy, nagroda w postaci darmowego ładowania albo nagroda rzeczowa, np. opcja "easter egg" w oprogramowaniu Tesli.

Propozycja dla Tesli

"Wasi fani i klienci będą absolutnie zachwyceni" - przekonuje w liście dziewczynka, która już na początku zapewniła, że jej pomysł jest bardzo rozsądny i przyjazny dla środowiska.

Jak się okazuje, o Tesli uczennica wie wszystko od swojego ojca - dziennikarza motoryzacyjnego, korespondenta Inside EVs i U.S. News & World Report. Zapewnia, że to on przekazał jej całą wiedzę o Tesli i o energii słonecznej.

Dziewczyna podkreśla w liście do Elona Muska, że idea samochodów Tesli jest "najlepszą rzeczą jaką widziała".

Na tak napisany list publicznie zareagował Elon Musk. "Dziękuję za twój wspaniały list. To brzmi jak świetny pomysł. Zrobimy to!" - napisał na swoim koncie na Twitterze.

Tesla pokazała słoneczny dach:

Tesla pokazała słoneczny dachReuters/Tesla

Autor: MS / Źródło: tvn24bis.pl