TVN Warszawa | Ulice

Przewrócona naczepa blokowała rondo w Zakręcie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ciężarówka zablokowała rondo w Zakręcie
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plCiężarówka zablokowała rondo w Zakręcie

Przy skrzyżowaniu Traktu Brzeskiego i krajowej "17" przewróciła się naczepa ciężarówki. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała, że droga była zablokowana.

"Uwaga! na rondzie (skrzyżowanie #DK2/17) w Zakręcie przewróciła się naczepa samochodu. Trwa jej podnoszenie. Droga zablokowana" - poinformował w poniedziałek rano warszawski oddział GDDKiA na Twitterze.

Do zdarzenia doszło po godzinie 7. - Z moich informacji wynika, że kierowca ciężarówki zbyt ciasno wziął zakręt, przez co tylne koła wjechały na betonowe wygrodzenia. Naczepa przechyliła się, a jej zawartość wysypała się na jezdnię - dowiedział się Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

Jak dodał, około godziny 9 ruch w okolicy ronda został wznowiony. - Służby usunęły już ciężarówkę z jedni - zaznaczył.

Łukasz Płaskociński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej przekazał, że nikt nie został poszkodowany.  

Autobusy na objazdach

Z powodu wypadku autobusy linii 704, 720, 722 i 730 mogły być kierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejezdnymi szlakami komunikacyjnymi. Zarząd Transportu Miejskiego podał, że utrudnienia dotyczą również linii 173,198 , 411 i 502.

Kierowanie linii 502 i 411 w obu kierunkach: trakt Brzeski/1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II – Graniczna – Stara Miłosna (Graniczna).

Linia 720 kierunek Rzakta skierowana: : trakt Brzeski/1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II – Graniczna – al. Dzieci Polskich – Żegańska – Patriotów – A2 – DK17.

Utrudnienia w ZakręcieGoogle Maps

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości