Przygotuj się na:

Zginął pieszy potrącony przez tira na S17 w Woli Duckiej

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl Śmiertelne potrącenie na S17 w Woli Duckiej

Przez blisko cztery godziny zablokowana była droga S17 po śmiertelnym wypadku w Woli Duckiej. Mężczyzna został tam potrącony przez samochód ciężarowy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Do wypadku doszło około godziny 11 na nowo otwartym odcinku ekspresówki łączącej Warszawę z Lublinem. - Mamy do czynienia ze zdarzeniem drogowym, w którym uczestniczyło auto ciężarowe kierowane przez 33-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego oraz osoba piesza. Mężczyzna poniósł śmierć w wyniku tego zdarzenia. Na tym etapie nie wskazujemy jego przyczyn i okoliczności - zastrzegł Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Jak dodał, nie ustalono jeszcze tożsamości zmarłego mężczyzny. Na miejscu prowadzone były czynności policji pod nadzorem prokuratury. Wcześniej wezwane zostały także straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. - Droga została zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, jednak ruch odbywa się normalnie po dawnej drodze krajowej numer 17 - zaznaczył Niezdropa.

Policja zakończyła działania na miejscu wypadku chwilę przed godziną 15. Jak przekazał nam Niezdropa, S17 jest już przejezdna.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl