TVN Warszawa | Ulice

Zderzyli się na środku skrzyżowania. Dwa auta rozbite

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Żoliborzu

Na skrzyżowaniu Powązkowskiej i Krasińskiego na Żoliborzu zderzyły się dwa samochody. Dwa pasy tej pierwszej ulicy były zablokowane. Jak zauważył nasz reporter, do stłuczki doszło na trudnym skrzyżowaniu z lewoskrętem, w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Kolizja miała miejsce przed godziną 19. - Zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i ford. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogodowe ratunkowe. Po zderzeniu na Powązkowskiej w kierunku do trasy S8 dwa pasy ruchu z trzech były zablokowane. Strażacy wyłączyli zasilenie w obu samochodach, pogotowie zajęło się poszkodowanymi - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Ale ostatecznie nikt nie został zabrany do szpitala. - Kierowcy byli trzeźwi. Zostali przebadani w karetce, ale nie wymagali hospitalizacji - powiedziała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jak dodał nasz reporter, do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z lewoskrętem. - Obaj kierowcy jechali Powązkowską - jeden w kierunku S8, drugi w stronę Powązek. Jeden z nich skręcał w lewo na skrzyżowaniu, gdzie nie ma strzałek kierunkowych, więc musiał ustąpić pierwszeństwa pojazdom nadjeżdżającym z naprzeciwka. To trudne skrzyżowanie, szczególnie w tak deszczowej aurze, jak mamy dzisiaj. Skręt wymaga dużej uwagi i skupienia - zauważył Zieliński.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości