Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie dwóch aut na Mokotowie. Jedna osoba trafiła do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Mokotowie
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plWypadek na Mokotowie

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu alei Niepodległości z Woronicza. Jedna osoba została poszkodowana. Były utrudnienia w ruchu.

Jak dowiedział się Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, zderzyły się dwa samochody: ford i renault. – Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe - przekazał.

- Zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia otrzymaliśmy około godziny 19. Jedna osoba została poszkodowana. Uskarżała się na ból nóg - poinformował Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

Z kolei Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji przekazała, że do szpitala została zabrana kierująca fordem. - Oboje kierujący byli trzeźwi - przekazała policjantka.

Nasz reporter ostrzegał o utrudnieniach w ruchu. – Zablokowany jest przejazd z Woronicza w kierunku Puławskiej. Na alei Niepodległości w kierunku Ursynowa dostępny jest tylko jeden pas ruchu. Utrudnienia dotyczą również autobusów miejskich – przekazał Węgrzynowicz.

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości