Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Zepsuta ciężarówka na moście Grota. S8 znów w korku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Poranny korek na trasie S8
wideo 2/2
Utrudnienia na moście Grota-Roweckiego

Poranne utrudnienia na trasie S8 trwały kilka godzin. Z powodu zablokowania jednego z pasów na moście Grota-Roweckiego, kierowcy jadący w kierunku Poznania utknęli w korku.

Zator tworzył się tuż przed węzłem trasy S8 z Wisłostradą. - Na prawym pasie jezdni tranzytowej, na światłach awaryjnych stoi samochód ciężarowy. To wystarczyło, by o tak wczesnej porze utworzył się duży korek - relacjonował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. Dodał, że prawdopodobnie doszło do awarii pojazdu.

Jak przekazała nam Magdalena Bianiak z Komendy Stołecznej Policji, policjanci nie otrzymali dotychczas zgłoszenia o tym, by doszło tam do kolizji.

- Ruch na jezdni lokalnej odbywa się bez przeszkód. Kierowcy jadący jezdnią tranzytową muszą liczyć się z utrudnieniami - ostrzegał nasz reporter. Po godzinie 7 korek zaczynał się na wysokości Głębockiej.

Informację o awarii auta potwierdziła w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Jak podano, utrudnienia miały zakończyć się przed godziną 10.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kk/pm

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl