TVN Warszawa | Ulice

Najechanie na Modlińskiej. Dwie osoby trafiły do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Modlińskiej
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie na Modlińskiej

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu na Modlińskiej. Rozbite samochody oraz pojazdy służb zajmują dwa pasy ruchu w kierunku trasy S8. Są duże utrudnienia w ruchu.

Do zderzenia doszło na wysokości skrzyżowania Modlińskiej z Żerańską. - Na jezdni od Legionowa w stronę trasy S8 volkswagen uderzył w tył toyoty. Uszkodzone zostało także bmw - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Policja podaje, że dwie osoby zostały poszkodowane. - Do szpitala zabrana została jedna osoba z volkswagena i jedna osoba z toyoty. Kierowcy byli trzeźwi - informuje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Precyzuje też, że bmw nie uczestniczyło bezpośrednio w zderzeniu, ale zostało uszkodzone przez odłamki rozbitych pojazdów.

Jak opisuje nasz reporter, na miejscu zdarzenia pracują obecnie policjanci i strażacy. - Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego wyjaśniają okoliczności i robią między innymi pomiary na jezdni. Zajęte są dwa środkowe pasy do jazdy na wprost. Dostępne są jeszcze dwa pasy jezdni, ale kierowców czekają duże utrudnienia - ostrzega Zieliński.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości