Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

TVN Warszawa | Ulice

Pijany 38-latek wjechał w ogrodzenie przedszkola. Miał blisko trzy promile

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja PiasecznoKierowca wjechał w ogrodzenie przedszkola

38-latek wjechał w ogrodzenie przedszkola w Piasecznie. Nie dość, że spowodował kolizję po pijanemu, to jeszcze był poszukiwany przez sąd do odbycia kary.

O zdarzeniu poinformowała w mediach społecznościowych komenda policji w Piasecznie.

"Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 38-letni kierujący citroenem, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał w ogrodzenie przedszkola" - podano.

Sąd wystawił za nim nakaz

Piaseczyńscy policjanci ustalili, że 38-latek był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Radomiu "celem odbycia kary zastępczej 50 dni pozbawienia wolności".

"Pamiętajmy - pijani kierujący stanowią zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego - dla nas i naszych bliskich. Dlatego też zawsze reagujmy na tego typu przypadki. Nawet informacja przekazana policjantom anonimowo może przyczynić się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców i tym samym poprawy bezpieczeństwa. Każda osoba mająca podejrzenia, że ktoś prowadzi pojazd pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka, może powiadomić o tym stróżów prawa, którzy natychmiast sprawdzą taki sygnał" - zaapelowano.

Czytaj również: Pijany jechał tirem po autostradzie. "Wynik zaskoczył nawet policjantów"

Policja zatrzymała pijanego kierowcę ciężarówki
Policja zatrzymała pijanego kierowcę ciężarówkiArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Policja Piaseczno

Pozostałe wiadomości