Ulice

O włos od tragedii na Modlińskiej. "Zachciało mi się płakać"

Ulice

Pędził przez pasy na czerwonym
Marcin / Kontakt 24Pędził przez pasy na czerwonym

Czerwone światło, środek dnia. Dwóch kierowców się zatrzymuje, a trzeci nawet nie zamierza. W tym momencie w kadrze pojawiła się dziewczynka... Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagranie niebezpiecznej sytuacji z ulicy Modlińskiej w Warszawie.

Według autora nagrania do zdarzenia doszło na ulicy Modlińskiej, w poniedziałek, po godzinie 13. - Zatrzymaliśmy się na czerwonym świetle, dziewczynka weszła na przejście dla pieszych i gdy była już na trzecim pasie, nagle przez przejście, na czerwonym świetle, przejechał samochód dostawczy - relacjonował pan Marcin.

Na nagraniu Reportera 24 widać, że od tragedii dzieliła chwila. Dziewczynka w ostatniej chwili zatrzymała się przed nadjeżdżającym z dużą prędkością autem.

"Kierowcy trąbili"

Pan Marcin przyznał, że zdarzenie bardzo go poruszyło.

- Doznałem szoku. Do tego stopnia, że zachciało mi się płakać - powiedział wciąż jeszcze roztrzęsiony mężczyzna.

- Na moje oko ta dziewczynka mogła być w czwartej, piątej klasie podstawówki - dodał.

Jak zaznaczył, nie tylko on był wstrząśnięty sytuacją. - Kierowcy zaczęli trąbić na pirata drogowego. Jedna kobieta, poruszająca się motocyklem, prawdopodobnie zaczęła go gonić - opisywał.

Paulina Onyszko z zespołu prasowego Komedy Stołecznej Policji przekazała, że policja nie otrzymała zgłoszenia w tej sprawie.

[object Object]
Niebezpieczny manewr kierowcy forda Krzysztof / Kontakt 24
wideo 2/8

est//ank

Pozostałe wiadomości