Ulice

Karambol na Trakcie Brzeskim

Ulice

Wypadek na Trakcie Brzeskim
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plWypadek na Trakcie Brzeskim

Poważny wypadek na Trakcie Brzeskim. Na wysokości ul. Objazdowej zderzyły się tir, samochód osobowy, autobus oraz samochód dostawczy. Ruch w stronę centrum był całkowicie zablokowany przez około dwie godziny.

- Kierowca samochodu osobowego był zakleszczony. Niezbędna była interwencja strażaków, którzy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wyciągnęli mężczyznę z samochodu - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Ranny kierowca został przewieziony do szpitala.

Cztery pojazdy zniszczone

- Według relacji świadków, tir jechał Traktem Brzeskim w stronę centrum. Nie zauważył, stojącego na przystanku, autobusu. Kierowca ciężarówki zaczął hamować. Na śliskiej nawierzchni zarzuciło go i zjechał na pobocze. Tam uderzył w stojącego przy ul. Objazdowej fiata i ściął słup energetyczny - informował Zieliński. - Następnie wjechał na ulicę i uderzył w tył samochodu dostawczego, który uderzył z kolei w autobus linii 720 - dodał.

Chaos i korki po horyzont

- Na miejscu panuje chaos. Tir stoi w poprzek drogi. Trakt Brzeski w stronę centrum jest zablokowany. Na ulicy leżą również kable energetyczne - informował ok. godz. 17 Zieliński.

Korek miał kilka kilometrów. Stanęli w nim kierowcy jadący zarówno do i z centrum.

su/b/roody

Pozostałe wiadomości