Niebezpieczny rajd cysterny

Warszawa

Adam, kontakt24.plNiebezpieczny rajd cysterny

- Byliśmy w szoku, że na takiej drodze można wyprzedzać cysterną - relacjonuje sytuację na krajowej "50" pan Adam. Kierowca wyprzedzał na podwójnej ciągłej i zrezygnował dopiero kiedy z przeciwka zaczęły nadjeżdżać samochody. - Masakra jakaś - podsumowała osoba, która nagranie z okolic Wyszogrodu przesłała na Kontakt 24.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartek po południu. Jak wyjaśnił pan Adam, który przysłał nagranie na Kontakt 24, niebezpieczną sytuację zarejestrował przed wjazdem na most w Wyszogrodzie.

- Jechaliśmy z córką w góry na weekend. To trasa tranzytowa, jeździ nią dużo ciężarówek. Nagle kierowca jednej z nich postanowił nas wyprzedzić – relacjonował. Jak widać na filmie, rezygnuje dopiero kiedy z przeciwka zaczynają nadjeżdżać samochody.

"Skrajnie nieodpowiedzialne"

Działo się to na jezdni przeciętej podwójną linią ciągłą. - Byliśmy w szoku, że na takiej drodze można wyprzedzać cysterną. Najpierw wyprzedził nas, a później zaczął mijać kolejnych kierowców – tłumaczył.

Pytany o ocenę zachowania kierowcy, pan Adam określił je jako "skrajnie nieodpowiedzialne". - Masakra jakaś. On był świadomy tego co robi. To wyprzedzanie trwało w sumie ponad minutę – podkreślił Reporter 24.

Mężczyzna nie przekazał nagrania policji.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE 24

bkol/kab