Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Rusza budowa dojazdu do wiaduktu na Andersa

Ulice


Święta się skończyły - czas wrócić do szarej rzeczywistości. Drogowcy i wodociągowcy nas nie rozpieszczają i przygotowują serię prac, a wraz z nimi - dodatkowe utrudnienia na drogach. Na pierwszy rzut idzie zamknięcie części ulicy Mickiewicza. Kolejny test cierpliwości kierowcy będą musieli zdać w al. Niepodległości.

Na ulicy Mickiewicza zacznie się budowa dojazdów do powstających wiaduktów w ulicy Andersa. Już z nocy z 26 na 27 kwietnia nieprzejezdna będzie zachodnia część ulicy u zbiegu z ul. Zajączka. Ruch będzie odbywał się w obu kierunkach wschodnią częścią jezdni.

Kierowcy będą musieli zapomnieć o skręcie z Mickiewicza w zachodnią nitkę ulicy Zajączka. I to do 10 maja. W tym czasie do ul. Gen. Zajączka będzie można dojechać aleją Wojska Polskiego i ulicą Felińskiego.

MPWiK w al. Niepodległości

Złe wiadomości docierają do kierowców z al. Niepodległości. Utrudnienia powoduje tam remontów torów, a od 27 kwietnia swoje dorzucą jeszcze wodociągowcy. Będą przebudowywali magistralę na odcinku od al. Armii Ludowej do ul. Nowowiejskiej. Tym samym zwężona do jednego pasa będzie jezdnia w kierunku centrum. Do tego nie będzie można skręcić z Armii Ludowej w al. Niepodległości. Utrudnienia potrwają do 8 maja.

Nocą na Połczyńskiej

Z kolei od 27 do 30 kwietnia trzeba spodziewać się nocnych utrudnień na ul. Połczyńskiej. Na odcinku od Sochaczewskiej do Mory MPWiK będzie wymieniało nawierzchnię po pracach związanych z budową kanału. Prace będą prowadzone w godzinach od 23.00 do 5.00. Połczyńska będzie zwężona do dwóch pasów w każdym kierunku ruchu.

Mapy dostarcza Targeo.pl

Mapy dostarcza Targeo.pl

Mapy dostarcza Targeo.pl

ran/roody

Źródło zdjęcia głównego:  | ekstraklasa.org, eurosport.pl