Ulice

O latarniach zapomnieli?

Ulice


Na odświeżonym w zeszłym roku Wale Miedzeszyńskim wciąż straszą zardzewiałe latarnie i z wystającymi kablami. - Najwyraźniej urzędnicy zapomnieli o rozpisaniu przetargu na nowe - podejrzewa Krzysztof i przesyła na Kontakt 24 zdjęcia.

"W związku z przygotowaniami do Euro 2012 wyremontowano w Warszawie fragment ul. Wybrzeże Szczecińskie, a także odcinek Wału Miedzyszyńskiego. Niestety latarnie, które stoją od wysokości mostu Poniatowskiego do ul. Wersalskiej są w opłakanym stanie. Są od góry do dołu skorodowane. Poza tym, z wielu z nich wystają kable i korki. W tej sytuacji bardzo łatwo o wypadek" - pisze na Kontakt 24 Krzysztof.

"Słupy będą pomalowane"

Drogowcy uspokajają, że o niczym nie zapomnieli. - W 2011 r. Zarząd Dróg Miejskich wykonał roboty drogowe na chodnikach. W tym roku zostaną przeprowadzone prace konserwacyjne słupów oświetleniowych - wyjaśnia Karolina Gałecka, rzeczniczka ZDM. Jak dodaje, słupy zostaną odświeżone i pomalowane.

Z kolei przy Wybrzeżu Szczecińskim nowe latarnie pojawiły się już w zeszłym roku, kiedy drogowcy przeprowadzili remont ulic wokół Stadionu Narodowego.

su/par

Pozostałe wiadomości