Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Wjazd do Warszawy zakorkowany po kolizji

Ulice

| TVN24, tvn24.pl, Dziennik Gazeta PrawnaSkutki kolizji na Puławskiej fot. TVN Warszawa/Lech Marcinczak

Kierowcy wjeżdżający do Warszawy ulicą Puławską utknęli w korkach po kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu z ul. Poleczki. Utrudniony jest także ruch od strony lotniska.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Poleczki. W wyniku kolizji zablokowane były dwa pasy Puławskiej w kierunku centrum i pas Poleczki od strony lotniska.

Służby drogowe usunęły już uszkodzone auta. Skrzyżowanie jest przejezdne, ale jadący w stronę centrum wciąż mogą spodziewać się utrudnień wkierunku centrum na obu ulicach.

js/roody

Uszkodzone auta zostały usunięte ze skrzyżowania fot. TVN Warszawa/Lech MarcinczakUszkodzone auta zostały usunięte ze skrzyżowania fot. TVN Warszawa/Lech Marcinczak | sportslaski.pl, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego:  | TVN24, tvn24.pl, Dziennik Gazeta Prawna