Najnowsze

Zasłabnięcie w metrze. Śmigłowiec lądował na trawniku

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmigłowiec LPR lądował przy Towarowej
Śmigłowiec LPR lądował przy TowarowejMateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plŚmigłowiec LPR lądował przy Towarowej

W poniedziałek około godziny 10 przy ulicy Towarowej lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomocy medyków potrzebowała osoba znajdująca się na pobliskiej stacji metra. Były utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, śmigłowiec został zadysponowany do zasłabnięcia.

- Śmigłowiec wylądował na terenie zielonym przy ulicy Towarowej 7. Na miejscu jest straż pożarna, która zabezpieczała lądowanie - poinformował Szmelter. Dodał, że strażacy przetransportowali też ratowników bezpośrednio na rondo ONZ, bo tam znajdowała się osoba potrzebująca pomocy. - Lądowanie śmigłowca nie wywołało utrudnień w ruchu - poinformował nasz reporter.

Więcej szczegółów na temat tej interwencji ustalił Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. - Wezwanie dotyczyło osoby, która dostała drgawek na stacji metra Rondo ONZ. Śmigłowiec został zadysponowany ze względu na brak wolnej karetki - podał Węgrzynowicz. - Ale ostatecznie do chorego przyjechała tradycyjna karetka - zastrzegł.

W związku z interwencją służb występowały utrudnienia w kursowaniu metra na linii M2. Pociągi linii metra M2 kursowały w pętlach: Trocka - Rondo ONZ oraz Księcia Janusza - Rondo Daszyńskiego.

Około godziny 11 ruch został przywrócony.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości