Utrudnienia na linii siedleckiej. Pociągi tylko po jednym torze

ZTMUtrudnienia na linii siedleckiej

Od piątku 20 października do poniedziałku 23 października potrwają prace przy budowie stacji Warszawa Rembertów. Spowodują zmiany w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich na linii siedleckiej.

Między Rembertowem i Sulejówkiem Miłosną pociągi będą jeździły po jednym torze. Na przystankach Warszawa Wesoła, Warszawa Wola Grzybowska i Sulejówek, pociągi w obu kierunkach będą się zatrzymywały przy peronie 2.

Większość pociągów SKM linii S2 będzie kursowała jedynie do stacji Warszawa Wschodnia, tylko niektóre będą dojeżdżały do Rembertowa i Sulejówka Miłosny. Pociągi Kolei Mazowieckich linii R2 będą kursowały w ograniczonym zakresie.

Ze względu na utrudnienia od godz. 22 w piątek do 4 w poniedziałek na odcinku Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna pasażerowie będą mogli używać wszystkich rodzajów biletów w każdym ze środków komunikacji.

Przystanki zastępczej linii ZS2

W związku z utrudnieniami zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza. Na trasie Dworzec Zachodni – Sulejówek Miłosna od 21 do 22 października uruchomiona zostanie linia ZS2. Autobusy zatrzymają się w następujących miejscach:

* Warszawa Wschodnia – na przystanku Dworzec Wschodni (Lubelska) – od strony dworca podmiejskiego przy Lubelskiej.

* Warszawa Rembertów:

- w kierunku centrum Warszawy – na Marsa przy Ilskiego (razem z liniami 183 i 514),

- w kierunku Sulejówka – na Cyrulików,

* Warszawa Wesoła – na Okuniewskiej,

* Sulejówek:

- w kierunku Warszawy na Dworcowej,

- w kierunku Sulejówka Miłosny – na Kombatantów II Wojny Światowej,

* Sulejówek Miłosna: na Bema.

Autobusy nie będą zatrzymywały się przy przystanku kolejowym Warszawa Wola Grzybowska oraz na odcinku Dworzec Wschodni – Wiatraczna.

Na tvnwarszawa.pl na bieżąco informujemy o utrudnieniach w ruchu.

Korek na moście Siekierkowskim
Korek na moście SiekierkowskimArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

mp/b

Źródło zdjęcia głównego: ZTM

Pozostałe wiadomości