Zderzenie na krajowej "50". "W pojeździe niebezpieczne substancje chemiczne"

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Google MapsDo zdarzenia doszło w miejscowości Bikówek w powiecie grójeckim

W miejscowości Bikówek w powiecie grójeckim doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale w jednym z pojazdów znajdowały się niebezpieczne substancje chemiczne. Droga krajowa numer 50 była zablokowana.

Jak przekazała Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, na drodze krajowej numer 50 doszło do zderzenia ciężarówki renault z samochodem osobowym marki Audi. - W wyniku tego zdarzenia samochód osobowy przewrócił się i wpadł do przydrożnego rowu. Osoby podróżujące pojazdami nie odniosły obrażeń. Okazało się jednak, że w samochodzie osobowym były przewożone niebezpieczne substancje chemiczne - poinformowała policjantka.

Jak dodała, na miejsce została wezwana jednostka ratownictwa chemicznego z Warszawy, która zabezpieczyła substancję. - Droga krajowa numer 50 jest zablokowana w obu kierunkach. Wytyczono objazdy. Od strony Góry Kalwarii kierowcy kierowani są na trasę S7. Natomiast w kierunku przeciwnym - na drogi lokalne - przekazała o godzinie 20.40 Wójcik.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy o tragicznym wypadku na drodze krajowej nr 50, w którym zginęły trzy osoby:

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 50TVN24

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps