Najnowsze

Britney Spears w Warszawie

Najnowsze

Britney Spears w Warszawie
TVN 24Britney Spears w Warszawie

Britney Spears, gwiazda muzyki pop przyjechała do Warszawy by promować sygnowaną swoim nazwiskiem ekskluzywną bieliznę. Kolekcja, w której królują figi, staniki i gorsety, miała już swój debiut podczas New York Fashion Week. Britney spotkała się z fanami w jednym z centrów handlowych. Z księżniczką amerykańskiego popu czule ściskała się Doda.

Na artystkę czekał tłum fanów. - Mieliśmy kontakt wzrokowy, to było super - powiedział jeden z nich podczas spotkania z wokalistką. - Cała się trzęsę do tej pory, ona zawsze była w moim sercu - tak swoje wrażenia opisała fanka Britney.

- Cieszę się, że tu jestem - powiedziała sama piosenkarka.

Britney Spears i Doda Złotych Tarasach TVN 24

Debiutuje jako projektantka

- Każda kobieta powinna czuć się piękna i pewna siebie we wszystkim, co na siebie włoży - pisze piosenkarka na swoim profilu na portalu społecznościowym. Gwiazda debiutuje jako projektantka ekskluzywnej bielizny. Swoją pierwszą kolekcję zaprezentowała na pokazie w Nowym Jorku podczas New York Fashion Week.

Na stronie internetowej swojej marki Britney pozuje w romantycznych koszulkach, seksownych stanikach oraz eleganckich piżamach.

Piosenkarka od wtorku promuje kolekcję w Europie. Jako pierwsze miasto wybrała Londyn. Pojawi się również w Niemczech, Danii, Norwegii.

kś, PAP life/ec

Pozostałe wiadomości