Pogoda na jutro - środa 20.09. Słonecznie i ciepło

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 3/4.10
Pogoda na noc 3/4.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na dziś. W środę 20.09 deszcz nie powinien padać, dzień upłynie pod znakiem słonecznej aury. Na termometrach będzie od 21 do 24 stopni Celsjusza. W części kraju wiatr w porywach mocno się rozpędzi.

Noc w większości kraju będzie pogodna. Na południowym wschodzie kraju początkowo zachmurzenie będzie duże ze słabymi opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie od 10-11 stopni Celsjusza na północnym wschodzie i na Śląsku do 13-14 st. C w Rzeszowie, Zielonej Górze i Szczecinie. Wiatr będzie słaby, w rejonie wybrzeża umiarkowany, południowo-wschodni. 

Pogoda na środę 20.09

Dzień upłynie pod znakiem pogodnej i słonecznej aury. Większe zachmurzenie pojawi się przejściowo na północy Polski. Termometry pokażą maksymalnie od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Z kierunku południowo-zachodniego będzie wiać umiarkowany, na północy w porywach dość silny wiatr, w porywach osiągający prędkość 40-45 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza na przeważającym terenie kraju sięgnie poniżej 50 procent. Mieszkańcy wszystkich regionów odczują ciepło. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie zapowiada się dość pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 11 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, o północy barometry wskażą 1000 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

W środę w Warszawie aura będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1000 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Na noc dla Gdyni, Sopotu i Gdańska prognozowane jest umiarkowane, przejściowo duże zachmurzenie. Możliwe są słabe opady deszczu. Temperatura spadnie minimalnie do 14 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańcy Gdańska, Sopotu i Gdyni w środę powinni spodziewać się umiarkowanego, przejściowo dużego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. Powieje dość silny, porywisty, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1010 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu przyniesie pogodną aurę. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, o północy osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W środę w Poznaniu również będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1002 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Wrocław

Nocą we Wrocławiu będzie panować pogodna aura. Temperatura spadnie minimalnie do 12 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, o północy osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia mogą spodziewać się pogodnej środy. Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1000 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Kraków

W nocy w Krakowie zachmurzenie będzie duże z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, o północy osiągnie 990 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Środa w Krakowie upłynie pod znakiem pogodnej i słonecznej aury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 23 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 990 hPa i będzie spadać.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości