Pogoda na dziś - środa 23.03. Słoneczny i bardzo ciepły dzień

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś przyniesie pełnię słońca. W najcieplejszym momencie dnia termometry mogą pokazać nawet do 19 stopni Celsjusza. Aura będzie korzystnie wpływać na nasze samopoczucie.

Pogoda w środę będzie słoneczna, jedynie na Pomorzu możliwe jest niewielkie zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 stopni Celsjusza na Pomorzu, przez 17 st. C w centrum kraju, do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby, a powieje z różnych kierunków.

Warunki biometeorologiczne - środa 23.03

Wilgotność powietrza sięgnie około 50 procent. W całym kraju odczujemy ciepło, a warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Warunki biometeorologiczne w środę 23.03
Warunki biometeorologiczne w środę 23.03tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Z kierunków zachodnich powieje słaby wiatr. W południe barometry pokażą 1018 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z kierunków północnych. W południe na barometrach zobaczymy 1031 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Powieje słabo z zachodu i północnego zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie 19 st. C. Powieje słaby, początkowo południowy, potem skręcający na północno-zachodni wiatr. W południe barometry wskażą 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Z zachodu i południowego zachodu powieje słaby wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1001 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości