Pogoda na dziś - piątek 21.10. Chmur na niebie nie zabraknie, lokalnie pokropi

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Piątek 21.10 przyniesie duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. W niektórych regionach kraju pojawią się przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 9 do 15 stopni.

Piątek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenie z rozpogodzeniami oraz słabymi, przelotnymi opadami deszczu, zwłaszcza na zachodzie i północy kraju. Spadnie tam do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 9-10 stopni Celsjusza w Suwałkach, przez 11-12 st. C w Łodzi i Warszawie, do 14-15 st. C we Wrocławiu i Zielonej Górze. Wiatr powieje umiarkowanie, z kierunku południowo-wschodniego i południowego. W górach prognozowany jest halny, który w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - piątek 21.10

Wilgotność powietrza wahać się będzie od 60 do 80 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne na północnym zachodzie i zachodzie kraju, a w pozostałych regionach będą korzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka piątek z dużym zachmurzeniem, poza tym nie pojawią się opady. Temperatura maksymalna wyniesie 10-11 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Piątek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie duże zachmurzenie. Przejściowo możliwy jest słaby, przelotny opad deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8-9 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się umiarkowany, w porywach dość silny. Barometry pokażą w południe 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W piątek w Poznaniu wystąpi duże zachmurzenie. Przejściowo może popadać słaby, przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 13-14 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Na piątek we Wrocławiu prognozuje się duże zachmurzenie z opadami deszczu w godzinach wieczornych. Termometry pokażą maksymalnie 13-14 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni. Na barometrach zobaczymy w południe 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa piątek z dużym zachmurzenie, ale bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 12-13 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie osiągnie w południe 991 hPa.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości