TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - czwartek 25.11. Lokalnie może przelotnie popadać i silniej powiać

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
kw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek 3.12
Prognoza pogody na piątek 3.12tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 25.11

Pogoda w czwartek 25.11 może miejscami przynieść słabe opady deszczu. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 8 stopni Celsjusza. Należy spodziewać się także silniejszych porywów wiatru.

Pogoda na dziś upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Miejscami na północy pojawią się słabe opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie około 5-6 stopni Celsjusza, tylko na południowym wschodzie zrobi się nieco cieplej - na Podkarpaciu temperatura wyniesie 8 st. C. Wiatr z południowego zachodu będzie na ogół słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W porywach wiatr może osiągać do 50-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 25.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. Odczuwać będziemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne na czwartek 25.11
Warunki biometeorologiczne na czwartek 25.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe termometry wskażą 997 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna sięgnie 5 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Okresami jego porywy mogą przybierać na sile. W południe na barometrach zobaczymy 996 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Powieje z południa, na ogół słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie. W południe barometry pokażą 994 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna sięgnie 6 st. C. Wiatr powieje z południa, będzie słaby i umiarkowany, ale okresami może przybierać na sile. W południe ciśnienie osiągnie 983 hPa.

Warunki drogowe na czwartek 25.11
Warunki drogowe na czwartek 25.11tvnmeteo.pl

Autor:kw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości