TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na 5 dni, pogoda na weekend. Do niedzieli słonecznie, potem chmury, opady i chłód

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w dniach 02-06.12
Prognozowana temperatura w dniach 02-06.12Ventusky.com
wideo 2/2
Pogoda na pięć dni 9.10-13.10

Pogoda na weekend zapowiada się na ogół słonecznie, choć chłodno. Nowy tydzień przyniesie nam jeszcze większe ochłodzenie - miejscami w najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą jedynie 6-7 stopni Celsjusza.

Pogoda w weekend

Pogoda w sobotę zapowiada się na ogół słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 15 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, na południu miejscami silniejszy, wiatr ze wschodu.

Niedziela także przyniesie nam słoneczną pogodę. Temperatura maksymalna sięgnie od 8 st. C na Podlasiu do 13 st. C na Podkarpaciu. Wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

Prognozowana temperatura w dniach 9-13.10
Prognozowana temperatura w dniach 9-13.10Ventusky.com

Pogoda na przyszły tydzień

Poniedziałek na północy i wschodzie upłynie pod znakiem pochmurnego nieba i opadów deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 st. C na Podlasiu do 13 st. C na Pomorzu. Z kierunków południowych powieje słaby i umiarkowany wiatr.

We wtorek czeka nas zmienne zachmurzenie i opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Ze wschodu i południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

W środę będzie na ogół pochmurno, można też spodziewać się deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 st. C na Podlasiu do 11 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, północno-zachodni wiatr.

Prognozowane opady w dniach 9-13.10
Prognozowane opady w dniach 9-13.10Ventsky.com

Autor:kw//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości