Pogoda na jutro - środa, 31.08. Nocą termometry pokażą lokalnie 9 stopni, w dzień przelotnie popada

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 28/29.01
Pogoda na noc 28/29.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w środę 31.08, upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia z licznymi rozpogodzeniami. Prognozuje się też przelotne opady deszczu, które pojawią się między innymi w górach. Termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie Celsjusza.

Pogoda na noc 30/31.08

W nocy wystąpi umiarkowane i małe zachmurzenie początkowo z zanikającymi, przelotnymi opadami deszczu w rejonie Pomorza Gdańskiego. Nad ranem pojawią się lokalne mgły na południu i zachodzie kraju. Temperatura minimalna wyniesie od 9-10 stopni Celsjusza na Podlasiu oraz Warmii i Mazurach do 12-13 st. C na południu Polski. Miejscami temperatura nad ranem może być niższa, co związane będzie z licznymi rozpogodzeniami w chłodnej masie powietrza. Powieje słaby, północny wiatr. 

Prognoza pogody na noc 30/31.08
Prognoza pogody na noc 30/31.08tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - środa, 31.08

W środę w ciągu dnia na przeważającym obszarze Polski prognozowane jest zmienne zachmurzenie z licznymi rozpogodzeniami. Więcej chmur pojawi się w rejonie Pomorza, gdzie przelotnie popada słaby deszcz o sumie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy oraz w drugiej części dnia na Dolnym Śląsku, gdzie przybędzie chmur piętra średniego i wysokiego. Przelotny deszcz może padać również w górach i na obszarach podgórskich. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 19-20 st. C na północy do 21-23 st. C na południu Polski. Północny wiatr będzie umiarkowany, na Wybrzeżu w porywach dość silny. Obniży on temperaturę odczuwalną do około 13-15 st. C.

Prognoza pogody na środę 31.08
Prognoza pogody na środę 31.08tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa, 31.08

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne przeważnie będą korzystne, tylko na północy i północnym zachodzie - neutralne.

Warunki biometeorologiczne w środę 31.08
Warunki biometeorologiczne w środę 31.08tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka w nocy umiarkowane i małe zachmurzenie bez opadów. Temperatura minimalna osiągnie 13-14 st. C. Powieje słaby, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W środę w Warszawie wystąpi zmienne zachmurzenie, nie będzie padać. Termometry pokażą maksymalnie 21-22 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, północny. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie umiarkowane zachmurzenie, początkowo z zanikającymi, przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy 14-16 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, północno-zachodni, skręcający na północny. Ciśnienie o północy sięgnie 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Na środę w Gdańsku, Gdyni i Sopocie prognozuje się duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 17-19 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, będzie wiał z północy. W południe barometry pokażą 1022 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W nocy mieszkańcy Poznania mogą się spodziewać umiarkowanego i małego zachmurzenia bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 12-13 st. C. Północno-wschodni wiatr okaże się słaby. Ciśnienie o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Środa w Poznaniu upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Nie będzie padać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21-22 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z północnego wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu zachmurzenie okaże się umiarkowane i małe, nie prognozuje się opadów. Termometry pokażą 12-13 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie o północy sięgnie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Środa przyniesie mieszkańcom Wrocławia w ciągu dnia zmienne zachmurzenie, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 21-22 st. C. Powieje umiarkowany, północno-wschodni wiatr. W południe barometry wskażą 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W nocy w Krakowie zachmurzenie będzie umiarkowane i małe, bez opadów. Temperatura minimalna osiągnie 12-13 st. C. Wiatr okaże się słaby, północno-wschodni. Ciśnienie o północy wzrośnie do 993 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Na środę w Krakowie prognozuje się zmienne zachmurzenie, bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 22-23 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z północnego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 993 hPa.

Warunki drogowe w środę 31.08
Warunki drogowe w środę 31.08tvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości