TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - środa, 17.08. Po ciepłej nocy przyjdzie pochmurny dzień

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc 24/25.09
Prognoza pogody na noc 24/25.09tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli środę 17.08. Noc upłynie pod znakiem rozpogodzeń, jedynie miejscami może wystąpić większe zachmurzenie. Środa zapowiada się pochmurno, a w drugiej części dnia przez cześć kraju przejdą przelotne opady i burze. Na termometrach zobaczymy do 32 stopni Celsjusza.

W ciągu nocy prognozowane są liczne rozpogodzenia. Jedynie początkowo, lokalnie, na północy i wschodzie może wystąpić większe zachmurzenie związane z przelotnymi opadami deszczu oraz wieczornymi burzami. Zjawiska będą zanikały w pierwszej części nocy. Nad ranem lokalnie na obszarze Polski mogą pojawić się mgły. Czeka nas ciepła noc z temperatura minimalną około 16-18 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby, na zachodzie zmienny, a na wschodzie północno-wschodni.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - środa 17.08

W środę spodziewane jest zachmurzenie: od małego na zachodzie Polski do umiarkowanego na wschodzie kraju. Po południu lokalnie mogą wystąpić przelotne opady deszczu i burze, zwłaszcza w pasie od Pomorza po Małopolskę. Zjawiska przyniosą ze sobą opady deszczu do 10-30 litrów wody na metr kwadratowy, porywy wiatru do 60-90 kilometrów na godzinę oraz opady gradu. Na termometrach zobaczymy od 26 st. C na wschodzie do 32 st. C na zachodzie Polski. Powieje słaby wiatr, na zachodzie kraju północno-zachodni, we wschodniej Polsce - północno-wschodni.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa 17.08

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-70 procent. W całej Polsce będzie gorąco, wilgotno i parno, jak również zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W ciągu nocy w Warszawie będzie pogodnie, ale początkowo możliwe są zanikające, przelotne opady deszczu oraz burza. Termometry pokażą minimalnie 18 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 998 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Środa w Warszawie upłynie pod znakiem pogodnej aury. W drugiej części dnia mogą pojawić się przelotne opady deszczu oraz burze. Na termometrach zobaczymy do 28 st. C. Wiatr z północnego wschodu będzie słaby. Ciśnienie w południe wyniesie 999 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pogodnie, jedynie początkowo mogą wystąpić zanikające, przelotne opady deszczu oraz burza. Temperatura minimalna wyniesie 19 st. C. Słaby wiatr powieje ze zmiennych kierunków. O północy barometry pokażą 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pogodna środa. W drugiej części dnia może spaść przelotny deszcz, a nawet zagrzmieć. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 27 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Na barometrach w południe zobaczymy 1012 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu prognozowana jest pogodna noc, jedynie nad ranem możliwe będą zamglenia. Na termometrach zobaczymy 18 st. C. Powieje słaby i zmienny wiatr. O północy ciśnienie wyniesie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Środa przyniesie w Poznaniu słoneczną aurę bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 32 st. C. Zmienny wiatr będzie słaby. Barometry w południe pokażą 1000 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu ma być pogodna. Nad ranem mogą pojawić się zamglenia i mgły. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Powieje słaby wiatr ze zmiennych kierunków. O północy na barometrach zobaczymy 996 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu spodziewana jest słoneczna środa bez opadów. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 30 st. C. Zmienny wiatr okaże się słaby. Ciśnienie w południe wyniesie 996 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie w ciągu nocy będzie pogodnie, jedynie nad ranem możliwe będą zamglenia i mgły. Temperatura minimalna wyniesie 16 st. C. Wiatr będzie słaby i zmienny. O północy barometry pokażą 985 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Kraków czeka pogodna środa, ale w drugiej części dnia może pojawić się słaby, przelotny deszcz. Istnieje ryzyko burzy. Termometry pokażą do 28 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Na barometrach w południe zobaczymy 985 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości